Podwójne uderzenie policji w nielegalny hazard w Łochowie
fot. KPP w Węgrowie Podwójny cios w nielegalny hazard! Policjanci zlikwidowali dwa salony gier w Łochowie
Policjanci z Węgrowa zlikwidowali 19 listopada dwa salony gier w Łochowie. Zabezpieczono 17 automatów, a dwie osoby zostały zatrzymane i usłyszały zarzuty z art. 107 § 1 Kodeksu Karno Skarbowego.
REKLAMA
Akcja policji
Profesjonalne działania operacyjne Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie doprowadziły do likwidacji dwóch punktów nielegalnego hazardu w Łochowie. Funkcjonariusze zabezpieczyli 17 automatów do gier i zatrzymali dwie osoby.
Co ujawniono
- 9 automatów w pierwszym lokalu
- 8 automatów w drugim lokalu
- Zatrzymane osoby: 51 letnia kobieta i 32 letni mężczyzna
Zarzuty i dalsze kroki
Obie osoby usłyszały zarzuty z art. 107 § 1 Kodeksu Karno Skarbowego. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Zabezpieczone urządzenia będą dowodem w sprawie, a postępowanie prowadzi Wydział Kryminalny KPP w Węgrowie.
Śledztwo jest w toku.
źródło informacji: asp. Monika Księżopolska / policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE









