25 kwiecień 2024

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Łochowie wzięli udział w II edycji Charytatywnego Paratriathloniu Arche Kraina Liwca

fot. KPP w Węgrowie
W sobotę 20 kwietnia 2024 roku na błoniach Pałacu i Folwarku w Łochowie odbyła się II edycja Charytatywnego Paratriathloniu Arche Kraina Liwca. W tym wydarzeniu wzięli również udział Policjanci z Komisariatu Policji w Łochowie: Komendant Komisariatu Policji w Łochowie podkom. Monika Kędziora oraz dzielnicowi: mł. asp. Kamil Ratyński i st. sierż. Piotr Stefan. Funkcjonariusze chcieli wesprzeć osoby niepełnosprawne z Fundacji Leny Grochowskiej, a dodatkowo promować zawód policjanta.
REKLAMA

Policjanci stworzyli drużynę wraz z jedną osobą niepełnosprawną i rywalizowali w poszczególnych kategoriach. W każdej drużynie jeden z zawodników miał do pokonania 6 km biegu, kolejny - 22 km wyścigu rowerowego oraz para w kajaku do pokonania 16 km rzeką Liwiec. Mimo trudnych warunków pogodowych zawodnicy z KP Łochów, potrafili poradzić sobie z trudnościami i dzielnie reprezentowali służby mundurowe. Gorąca atmosfera, życzliwe uśmiechy uczestników i optymistyczne nastawienie były najlepszą nagrodą na mecie. Mimo, że całej drużynie nie udało się zająć miejsca na podium (ostatecznie zajęli 5 miejsce z łącznym czasem 03:01:09) to emocje jakie towarzyszyły w trakcie rywalizacji i na finiszu pozostaną na długo w ich pamięci.

Oprócz rywalizacji drużynowej odbyła się również klasyfikacja indywidualna, w której w dyscyplinie bieg kobiet wygrała Komendant Komisariatu Policji w Łochowie podkom. Monika Kędziora zdobyła I miejsce pokonując dystans 6 km w czasie 00:21:35.

st. sierż. Rafał Bałdyga

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Węgrów
22.4°C
wschód słońca: 04:25
zachód słońca: 20:31
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Węgrowie